Get Adobe Flash player

 

Maršruta numurs 1

Vieta Dalibnieka Vārds un Uzvārds Zirga vards Soda punkti Laiks     
1 Rēzija Simona Apsīte Šokolade 0 1.480 min
2 Anastasija Jenšina  Wide  0 1.510 min
3 Inese Ziediņa  Lizetta  0 1.550 min
4 Zane Kadrija Lielenfelde Šokolade  0 2.080 min
5 Laima Grigorjeva  Lenijs  0 2.089 min
5 Edīte Vagnere  Lizetta  0 2.089 min
6 Amanda Buholce  Ties Manders  0 2.520 min
7 Jevgenija Zarecka  Sarma  0.5 1.320 min
8 Anna Araaja  Reylem Mistic May  0.5 1.460 min
9 Daniela Briņķe  Greifija  0.5 1.530 min
10 Inese Ziediņa  Lobijs 0.5 1.560 min
11 Zaiga Balode  La Samba  0.5 2.010 min
12 Adrians Kazarjans  Les Parize  0.5 2.046 min
13 Rūta Račko  Rigondo  0.5 2.110 min
14 Liāna Stulpina  Domino  0.5 2.120 min
15 Estere Lepse  Les Parize  0.5 2.160 min
16 Liāna Stulpina  Ties Manders  0.5 2.530 min
17 Helēna Gintere  Valdniece Šēra  1 1.560 min
18 Maira Medne  Reverans  1.5 1.500 min
19 Sintija Kļava  Valdniece Šēra  1.5 1.580 min
20 Irina Abramova  Baikals  2.5 1.340 min
b/k  Līga Tisiņa  Faira  0 1.43 min

 

Maršruta numurs 2

Vieta Dalibnieka Vārds un Uzvārds Zirga vards Soda punkti Laiks
1 Veronika Losicka  Šokolade  0 1.110 min
2 Ivars Ketners  Lovely Queen  0 1.130 min
3 Nils Freivalds  Kenta  0 1.140 min
4 Anda Segliņa  Grego  0 1.200 min
5 Anna Stavrova  Pegija  0 1.270 min
6 Anna Vidiņa  Valdniece Šēra  0.5 1.100 min
7 Laine Budreiko  Pipars  2 1.090 min
8 Toms Pliiksha  Simpātija  2 1.180 min
9 Edīte Vagnere  Rigondo  2 1.300 min
10 Ruta Račko  Rigondo  2 1.310 min
11 Jevgenija Zarecka  Sarma  2.5 1.130 min
12 Edīte Vagnere  Lizetta  3 1.530 min
Daniela Briņķe  Šokolade  izsl.
Laima Grigorjeva  Lenijs  izsl.
Irina Abramova Baikals izsl.
Rebeka Mieze Valdniece Šēra izsl.
Līga Tisiņa Faira izsl.

 

Maršruta numurs 3

līdz 80 cm ar parlekšanu

Vieta Dalibnieka Vārds un Uzvārds Zirga vards Soda punkti Laiks Soda punkti Laiks
1 Anna Šellere Maija 0 1.02min  0 0.235 min
2 Sabīne Sniķere  Maija 0 1.05 min  0 0.265 min
3 Agris Ābols  Rojal Prince  0 0.59 min  1 0.230 min
4 Zaiga Balode  Rio  0 1.01 min  1 0.290 min
5 Nils Freivalds  Kenta  0 1.00 min  1 0.294 min
6 Daina Luksa  Kito  0 1.02 min  2 0.295 min
7 Anita Baltgaile Baikals 1 1.14 min
8 Ivars Ketners  Lovely Queen  1 1.20 min
9 Karlina Lipska  Grengiro Devo  2 0.57 min
10 Elizabete Brauna Greifija 2 1.05 min
11 Toms Pliiksha  Simpātija  2 1.11 min
12 Sabīne Andersone  Caruzo  2 1.18 min
13 Laura Čaunane  Milords  3 0.57 min
14 Edīte Vagnere  Lobijs  3 1.01 min
15 Anna Vidiņa  Valdniece Šēra  3 1.44 min
Maira Medne  Pavele  izsl.
Anna Stavrova  Pegija  izsl.
Laine Budreiko  Pipars  izsl.
b/k  Laine Budreiko  Pipars  izsl.
b/k  Anna Stavrova  Pegija  0 1.20 min

 

Maršruta numurs 4

Nogazi-steidzies līdz 100cm.

Vieta Dalibnieka Vārds un Uzvārds Zirga vards Soda punkti
1 Anna Šellere  Les Parize  19 punkti
1 Agris Ābols  Rojal Prince  19 punkti
2 Karlina Lipska  Grengiro Devo  17 punkti
3 Rolands Kalnajs Bolēro  16 punkti
4 Laura Čaunane  Mīlords 15 punkti
4 Sabine Andersone Caruzo 15 punkti
5 Zaiga Balode  Rio  13 punkti
5 Anita Baltgaile Baikals 13 punkti
6 Maira Medne  Pavele  4 punkti
Anna Vidiņa  Valdniece Šēra izsl.
Elizabete Brauna Greifija izsl.

 

20.05.2012

Izvelies valodu

Nav attēlu