Get Adobe Flash player

Imaku kausa rezultati

 

Maršruts Nr. 1 (Līdz 50 sm)

1. fazēs rezultati 

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirgā vārds Atzime
1 Marija Zverkoviča Rebeka l.labi
2 Liāna Stulpiņa Ties Manders l.labi
3 Stefanija Podgornaja Pegija l.labi
4 Izabella Maršāne Sarma l.labi
5 Jekaterina Petskaja Majors l.labi
6 Amanda Buholce Ties Manders teicami
7 Marija  Pestuna Pegija l.labi

2. fazēs razultati.

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirgā vārds Atzime Vieta Soda punkti Laiks
8 Veronika Losicka Šokolade teicami 1. vieta 0 s.p. 0.254 min
9
Līva Dagmara Dzenovska
Delfa teicami 2. vieta 0 s.p. 0.312 min.
10 Zane Sondore  Eiro l.labi 3. vieta  0 s.p. 0.320 min.
11 Marija Zverkoviča Le Grands labi 4. vieta  4 s.p.  0.467 min.
12 Anna Romašenko Galatejs labi 5. vieta  8 s.p.  1.16 min. 
13 Jakov Sardov Gonda labi  bez rez.  
14 Liāna Stulpiņa Domino labi  bez rez.  

 

 Maršruts Nr. 2 (Lidz 80 sm)

Vieta Dalibnieka vardz, uzvārds Zirgā vārds 1-as fāzēs s.p. 1-as fāzēs laiks 2-as fažēs s.p. 2-as fāzēs laiks
1 Irina Abramova Baikals 0 0.45 min. 0 0.560 min.
2 Veronika Losicka Šokolade 0 0.5560 min. 0 1.010 min
3 Aiga Lutere Majors 0 0.595 min. 0 1.023 min.
4 Darta Drozdova Šokolade 0 0.578 min. 0 1.040 min.
5 Jevgenija Zarecka Sarma 0 0.586 min. 0 1.048 min.
6 Laine Budreiko Pipars 0 0.573 min. 0 1.061 min.
7 Zaiga Balode La Samba 0 0.4587 min. 0 1.15 min.
8 Elina Lapiņa Alveja 0 0.4645 min. 4 1.06 min.
9 Līva Dagmara Dzenovska Delfa 3 0.51 min.   
10 Marija Zverkoviča Lemdoro 3 0.5586 min.   
11 Kristine Mātisane Arno 3 1.03 min.   
12 Elina Lapiņa Rubins 4 0.57 min.   
13 Anna Stavrova Pegija 5 1.16 min.   
14 Ivars Ketners Lovely Queen 6 1.04 min.   
15 Maira Medne Reverans 9 1.29 min.   
16 Anna Romašenko Krokus  bez rez.

 

Maršruts Nr. 3 (Contry-cross) 

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Neparlektie šķeršli Laiks
1 Agris Ābols Rojal Prince 0 1.508 min.
2 Marija Zverkoviča Lemdoro 1 2.20 min.
3 Ivars Ketners Lovely Queen 4 2.09 min.

 

Maršruts Nr. 4 (Līdz 100 cm  (Ar pārlekšanu))

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirga vārds  Soda punkti  Laiks
1 Agris Ābols Rojal Prince 0 0.599 min.
2 Aiga Lutere majors 4 1.044 min.
3 Marija Zverkoviča Lemdoro 3 1.470 min.
4 Jevgenija Zarecka Sarma 11 1.070 min.
5 Kristine Matisāne Arno 11 1.151 min.
6 Zaiga Balode Rio 6 2.33 min.
7 Kristiāna Veikša Quito  izst.
8 Maira Medne Pavēle  izst.

 

Maršruts Nr. 5 (Līdz 105 cm  (Ātruma))

 Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds  Zirgā vārds Soda punkti Laiks 
1  Kristiana Veikša Quito 3 1.11 min. 
2 Agris Ābols  Rojal Prince  4 0.58 min. 
3 Anita Baltgaile  Baikals   bez rez. 
4 Kristine Matisāne  Arno   bez rez. 

 

Maršruts Nr. 6 (Līdz 70 cm  (Nogāzi-steidzies))

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirgā vārds Punkti Laiks
1 Zane Meimane Pipars 30  
2 Veronika Lossicka Majors 26 0.22.07 min.
3 Laine Budreiko Pipars 26 0.22.53 min.
4 Marija Zverkoviča Lemdoro 26 0.28.06 min.
5 Aiga Lutere Majors 24  
5 Līva Dagmara Dzenovska Delfa 24  
5 Jevgenija Zarecka Sarma 24  
5 Laura Luizē Lemerte Passo 24  
6 Zane Adiene Karamele 22  
6 Darta Drozdova Šokolāde 22  
7 Anna Stavrova Pegija 21  
8 Irina Abramova Baikals 16  
9 Ivars Ketners Lovely Queen 14  
9 Linda Josta Dežavu 14  
  Veronika Losicka Major bez rez.
  Zane Adiene Kio bez rez.

 

Maršruts Nr. 7 (90 cm  (Ar džokeru))

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirgā vārds Soda punkti Laiks
1 Kristīana Veikša Quito 0 1.01.02 min.
2 Līga Šitka Matrix 0 1.03.77 min.
3 Zane Meimane Pipars 0 1.06.24 min.
4 Linda Josta Dežavu 0 1.07.57 min.
5 Aiga Lutere Majors 0 1.07.75 min.
6 Agris Ābols Rojal Prince 4 0.55.19 min.
7 Jevgenija Zarecka Sarma 4 0.59.29 min.
8 Anna Ruķere Matrix 4 0.59.61 min.
9 Aija Patmalniece Monte Kristo 5 1.33.67 min.
10 Marija Zverkoviča Lemdoro 10 1.26.00 min
11 Zaiga Balode La Samba 18 1.45.08 min.
12 Maira Medne Reverans 22 2.12.00 min.
  Zane Adiene Kio bez rez.
  Anna Stavrova Pegija bez rez.
  Agris Ābols Lovely Queen bez rez.

 

Maršruts Nr. 8 (Meša kross)

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirgā vārds Laiks
1 Sintija Semenkova Passo 3.099 min.
2 Agris Ābols Rojal Prince 3.177 min.
3 Ivars Ketners Lovely Queen 3.265 min.
4 Jevgenija Zarecka Sarma 3.381 min.
5 Laine Budreiko Pipars 3.583 min.
6 Aleksandrs Olšauskis Kroluss 4.042 min.
7 Maira Medne Reverans 4.230 min.
8 Zaiga Balode la Samba 4.397 min.
9 Kristiāna Veikša Quioto 4.457 min.

 

Maršruts Nr. 9 (Medību)

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirgā vārds Punkti
1 Agris Ābols Rojal Prince 57
2 Anita Baltgaile Baikals 31
3 Zaiga Balode Rio 28
4 Aleksandrs Olšaukis Krokuss 26
5 Marija Zverkoviča Pavēle 16
  Maira Medne Pavēle izsl.

 

Maršruts Nr. 10 (Augstlēkšana sākot no 100cm.)

Vieta Dalibnieka vārds, uzvārds Zirgā vārds Augstums
1 Līgā Šitka Matrix 140 cm.
2 Sintija Semenkova Passo 140 cm.
3 Aleksandrs Olšauskis Krokuss 140 cm.
4 Kristiāna Veikša Quito 125 cm.
5 Elizabete Dambe Rio 115 cm.

Izvelies valodu

Nav attēlu