Par mums

 

 

Laipni lūgti Imakās, jāšanas sporta klubā.

 

 

 Lāčos ir burvīgs stallis  – lauku miers, zirgu klātbūtne un jāšanas sporta kluba dibinātāji Aivars Šmits  parūpēsies, lai jūs justos omulīgi neatkarīgi no tā, vai braucat uz Lāčiem trenēties jāšanu, esat pieredzējis sportists, kuram zirgu pasaule ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, svētdienas jātnieks vai pilnīgs iesācējs, kas vēlas spert pirmos soļus zirga mugurā vai vienkārši baudīt zirgu klātbūtnes relaksējošo mieru.


Imaku jāšanas sporta klubs dibināts 2011. gada 12. novembrī, taču Aivara Šmita vairāk kā 22 gadu ilgā laikā uzkrātās zināšanas un pieredze, nodrošina nemainīgu kvalitāti gan attiecībā pret cilvēkiem, gan zirgiem. Kā uzskata pats Imaku dibinātājs: „Pa šo laika posmu daudz kas mainījies – staļļa atrašanās vieta, ganāmpulka sastāvs un cilvēki –, taču nemainīga laikos palikusi mūsu mīlestība pret zirgiem un vēlme palīdzēt jums pievienoties šo burvīgo dzīvnieku pasaulei.


Mēs, Imaku jāšanas sporta kluba dibinātāji, uzskatām un mācām cilvēkiem, ka tikai savstarpējā uzticībā balstītas partnerattiecības starp cilvēku un zirgu spēj radīt drošības izjūtu. Šī uzskata dēļ jau jāšanas apmācību sākumā mēs mācām cilvēkiem izprast zirgus, viņu psiholoģiju un uzvedību, kā arī to, kā iemācīties uzticēties zirgam un panākt, lai zirgs uzticas jums. Mēs gaidām katru ciemiņu un tā atrašanos mūsu stallī cenšamies radīt pēc iespējas patīkamāku un neaizmirstamāku. Pie mums katrs, kurš grib, var uzkāpt zirgam mugurā vai atgūt dvēseles mieru un harmoniju vienkārši paskatoties uz zirgiem. Tiem, kam jau ir pieredze, mēs palīdzam nostiprināt savas zināšanas, savukārt tiem, kas, pirmo reizi uzkāpjot zirgam mugurā, sapratuši, ka jāšana viņiem patīk, mēs palīdzam apgūt visu no pašiem pamatiem. Pie mums nāk un jāj gan tādi cilvēki, kas vēlas to darīt prieka pēc, gan tādi, kas izmēģina savu spēkus sportā un gūst panākumus.


Mēs strādājam visu gadu . Uz tikšanos!

 

Kontakti

„LĀČI” (Benuzi, Babites novads, http://www.imakas.lv/)

Aivars: +371 22433160 [email protected] 

Musu Adrese

 Latvija, Benuzi, Babites novads, «Lāči»

 Jūsu ertibai ir pievienota karte